sportbaciai (sportbaciai) wrote,
sportbaciai
sportbaciai

Adidas ACE 15.4 futbolo bateliai

Adidas nebūtų vienas populiariausių sportinės avalynės, aprangos ir inventoriaus gamintojų pasaulyje, jei nepasižymėtų kokybiškais, patikimais ir išskirtiniais gaminiais. Vieni tokių - futbolo bateliai Adidas ACE 15.4, padedantys siekti geriausių rezultatų ir verčiančių judėti pirmyn.
Adidas futbolo bateliai leidžia kontroliuoti žaidimą ant bet kokio futbolo aikštelės pagrindo - dirbtinio ar natūralaus. Jei ieškomi salės futbolo batai ar sportiniai batai, skirti lauko aikštelei, visi keliai veda ten pat - dėl savo universalumo Adidas ACE 15.4 yra vienas geriausių pasirinkimų.
Nors tai tvirti ir patvarūs, tačiau drauge labai lankstūs ir lengvi sportiniai batai futbolui. Ko gero būtent futbolo batelių lengvumui gamintojai skyrė didžiausią dėmesį, nes juos avint, nesijaučia svorio ir sunkumo, paprasta ir lengva kontroliuoti judesius, išvystyti didelį greitį, todėl nesunku pavyti ir aplenkti savo varžovus.
Kiekviena batelių Adidas ACE 15.4 detalė gerai apgalvota ir meistriškai įgyvendinta. Futbolo bateliai aptakiai priglunda prie kojos, tvirtai ją prilaiko. Tai užkerta kelią gresiančioms traumoms, neleidžia atsirasti pūslėms. Tinkamas paminkštinimo kiekis batų viduje užtikrina komfortišką laiką futbolo aikštelėje, o standi sintetinė medžiaga, juosianti futbolo batelius iš išorės, patikimai saugo koją.
Visą padą dengiantys kokybiški grifai garantuoja sklandų ir stabilų sukibimą su žemės pagrindu, žaidžiant bet kokios dangos futbolo aikštelėje. Gera sukibimo jėga padeda atlikti staigius apsisukimus, greitai stabdyti, iš naujo įsibėgėti, staigiai pakeisti kryptį neslystant ir negriūnant. Taip pat nesunku pavyti varžovą, perimti kamuolį.
Geras Adidas futbolo batų aptakumas leidžia lengvai kontroliuoti kamuolį. Avint šiuos sportbačius, neapleidžia jausmas, jog jie tobulai susilieja su pėda, todėl kiekvienas kamuolio prilietimas yra tikslus ir aiškus. Tai užtikrina gerą kamuolio pajautimą ir valdymą, tikslų jo perdavimą komandos draugams ar taiklų smūgį į vartus.
Priekinė futbolo batelių dalis yra pakankamai kieta ir tvirta, tačiau idealus paminkštinimas garantuoja puikų jausmą smūgiuojant. Tvirta ir tinkamai paminkštinta sintetinė medžiaga, supanti absoliučiai visą batą, leidžia smūgiuoti įvairiais būdais, pasitelkiant maksimalią kontrolę ir jėgą.
Dar vienas Adidas futbolo batų privalumas - tai platus Adidas ACE 15.4 sportbačių spalvų ir dydžių pasirinkimas.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments